اتوماسیون سازی ایستگاه های پمپاژ آب

اتوماسیون سازی- آب و فاضلاب

از فعالیتها و اقداماتی که مربوط به مدیریت بهینه و اصلاح الگوی مصرف است: میتوان به انجام فعالیتهای اجرائی وستادی از جمله انجام برنامه ریزی های لازم درخصوص صرفه جویی و کاهش هزینه های انرژی در بخشهای مختلف از جمله ماشین آلات، سوخت، آب، برق، گاز، تلفن، کاغذ و …اشاره کرد.

بهره گیری از سیستم های هوشمند در مدیریت و بهره برداری تأسیسات از جمله استفاده از سیستم های کنترلی در چاهها و مخازن آب و همچنین کاهش متوسط زمان جهت رفع اتفاقات از طریق برقراری سیستم اعلام اتفاق با اختصاص شماره تلفن خاص و تجهیز اکیپ های رفع اتفاق از نمونه کار های دیگر در این حوزه است.

از جمله خواسته های مطرح شده شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی حل چند مسئله در این حوزه بوده است که تیم متخصص رصاما با ظرفیت شناسایی و اعتماد به دانش و پشتکار چند ساله خود و به توفیق الهی، توانست اتوماسیون سازی 15 واحد ایستگاه پمپاژ آب شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی در شهرستان نیشابور به دست متخصصان توانمند شرکت رسام الکترونیک (رصاما) به پایان رساند.

این اتوماسیون سازی در راستای دو هدف از جمله زیر صورت گرفته است:

  1. کاهش نیروی انسانی (HRM)و کاهش خطای آن ها.
  2. همچنین هوشمندسازی سیستم های پمپاژ آب.
  3. سرعت بخشیدن به کارها.

این پروژه بر بستر شبکه GSM و با استفاده از سامانه ی RTP300 پیاده سازی شده است.

لازم به ذکر است که این سامانه توسط متخصصین ما با اتکا به دانش علمی طراحی و تولید شده است.

کیفیت و کارایی محصول

  1. کاهش چشمگیر هزینه های تعمیر و نگهداری ادوات مربوط به ایستگاه های پمپاژ اعم از ادوات داخلی تابلو برق و موتورهای پمپاژ.
  2. دسترسی بدون محدودیت مکانی و زمانی به تمامی ایستگاه های پمپاژ.

به لطف یزدان پاک این محصول توانسته است تاییدیه اعتبار سنجی عملکرد خود را از شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی دریافت نماید.

مستندات تاییدیه در تصاویر زیر قابل مشاهده است:

 

اتوماسیون سازی پمپاژ آب

اتوماسیون سازی پمپاژ آب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهخدمات سوالاتتماسفروشگاه