از کجا شروع کنم؟

آموزش الکترونیک برای همه

دانشجویان

بهره گیری از مشاوره رایگان جهت شروع یادگیری الکترونیک و یا ساخت پروژه

دانشجویان و علاقه مندان به آموزش الکترونیک (طراحی مدار، برنامه نویسی، ساخت برد و …) در صورت نیاز به راهنمایی برای شروع یادگیری و یا ساخت پروژه های مورد نظرشان می توانند با کلیک بر روی آیکن زیر از مشاوره رایگان بهرمند شوند.

 

برنامه نویسان

 حالت معمول برای شما این است که از شیلد، کیت یا برد های آماده مثل آردوینو برای ساخت پروژه های خود استفاده می کنید اما همانطور که می دانید این برد ها جنبه صنعتی ندارند و صرفا برای تست های اولیه مناسب هستند،علاوه بر این در تیراژ بالا به هیچ وجه، صرفه اقتصادی ندارند.

رسالت رسام الکترونیک:

تیم رسام الکترونیک در تلاش است که برنامه نویسان را با آموزش الکترونیک در حوزه های (طراحی مدار، برنامه نویسی، ساخت برد و …) به سریعترین، صنعتی ترین و ارزانترین شکل ممکن به خودکفایی برساند.

مباحث اصلی در طراحی مدارهای الکترونیکی

  • برنامه نویسی

در امر برنامه نویسی برای میکروکنترلرها (به هر زبانی) به علت حجم بسیار زیاد تعداد دستورات و رابطه مستقیم آنها با بخش های سخت افزاری میکروکنترلر، یادگیری در آن باید پروژه محور باشد و به هیچ وجه به دنبال آن نباشید که با یک آموزش که صرفا به توضیح دستورات پرداخته شده تبدیل به یک برنامه نویس حرفه ای شوید! با این روش مطمئن باشید پس از مدت کوتاه دستورات را فراموش خواهید کرد.  برای شروع کد نویسی یک آموزش جامع (به زبان بیسیک در نرم افزار بسکام) آماده کرده ایم که با استفاه از آن می توانید با ساختار کد نویسی در انواع برنامه ها آشنا شوید برای مشاهده این آموزش اینجا کلیک کنید. برای بررسی آموزش های مختلف از فهرست طبقه بندی شده در سمت راست تصویر استفاده کنید.

  • طراحی مدار

برای طراحی مدارات می توانید از نرم افزار های مختلف مانند پروتئوس ، آلتیوم دیزاینر و … استفاده کنید. اما توجه داشته باشید که مشابه با امر برنامه نویسی، تعداد قطعات موجود الکترونیکی بسیار زیاد است و به همین علت به هیچ وجه به دنبال این نباشید که با استفاده از یک آموزش که صرفا بر روی یک یا چند مثال کار شده بتوانید طراحی مدار را به طور کامل فرا بگیرید. می توانید ابتدا با استفاده از یک آموزش جامع نرم افزاری مانند پروتئوس  مراحل اولیه و پایه ای طراحی را در مدت زمانی اندک فرا بگیرید و سپس اقدام به یادگیری آموزش های دیگر کنید. برای بررسی آموزش های مختلف از فهرست طبقه بندی شده در سمت راست تصویر استفاده کنید.

  • پیشنهاد ما

 بجای جست و جو های طولانی و هدر دادن زمان، همین حالا کار را با  آموزش های گام به گام  شروع کنید. این آموزش ها مسیر شما را برای رسیدن به هدف به شدت کوتاه می کنند و شما را از انجام تجربیات بیهوده و پر هزینه مصون می دارند. هر کدام از این دوره های آموزشی به صوت پروژه محور و با بهترین و صنعتی ترین شکل ممکن طراحی شده اند و اهداف آن ها در ابتدای کار شرح داده شده است..

نکته اساسی این است که تمامی پیش نیاز و اولیه مانند (برای بررسی هر آموزش می توانید روی نام آن کلیک کنید) طراحی مدار، برنامه نویسی میکروکنترلرها، ساخت برد، پروگرمر کردن، خطایابی   و …. به صورت یکجا و رایگان در بسته های گام به گام گنجانده شده.

بدین ترتیب نیاز به اتلاف وقت برای تشخیص مسیر درست ندارید!

 

پ ن1 : استفاده از یک دوره آموزش گام به گام یعنی توانایی 100% شما برای انجام انواع پروژه های دیگر بدون نیاز به هزینه دوباره
پ ن 2توجه داشته باشید که در هر لحظه از زمان می توانید از پشتیبانی بی قید و شرط ما استفاده کنید. اطلاعات تماس در انتهای صفحه موجود است.
 

انرژی و وقت خود را هدر ندهید و بدون اشتباه به مقصد برسید! برای شروع لطفا بر روی تصویر بالا کلیک کنید.

دروس پایه طراحی الکترونیک

اگر تمایل دارید خودتان مسیر یادگیری را انتخاب کنید می توانید آموزش های پایه ای که در ادامه آمده است را بررسی کنید و سپس ویدئوی انتهای مطلب را مشاهده کنید.

نمای کلی از مراحل ساخت یک پروژه الکترونیکی

خانهخدمات سوالاتتماسفروشگاه