مخترع شدن ، طراح شدن ، حرفه ای شدن ، تولید کننده شدن و ….

قطعا مهمترین دلیلی که باعث شده شما وارد این صفحه بشین این هست که به یکی از این موارد تو زندگیتون فکر کردین.

مخترع شدن کار آسونی نیست. اینطوری نیست که یهو یه فکری به سرتون بزنه و شروع کنید به ساختنش!

داشتن یک ذهن خلاق خیلی خوبه اما اینکه بتونید ایده هایی که به ذهنتون میرسه رو عملی کنید خیلی مهمتره. خیلی از افراد هستند که ذهن بسیار خلاقی دارند و بارها به ساخت و طراحی چیزهایی فکر کردند که بسیار کارآمد بودند، اما چون توانایی علمی و عملی برای ساخت اون وسیله رو نداشتند به فراموشی سپردنش و چند وقت بعد ناگهان میبینند یه نفر دیگه ، ایده قدیمی اونها رو ساخته و داره میفروشه و پول خوبی هم ازش در میاره… ناراحت کنندست؟؟ ما به شما کمک خواهیم کرد که ایده تون رو خودتون بسازید. به عبارت دیگه ما به شما ماهی نخواهیم داد بلکه ماهی گیری یاد خواهیم داد.


نکته قابل ذکر این است که بسته های آموزشی با نام گام به گام که در صفحه اول سایت معرفی شده اند، بر مبنای یک پروژه خاص و دارای روند مشخصی هستند، در طول این روند تمامی آموزش هایی که در پایین به آنها اشاره شده، به صورت رایگان در آن بسته گنجانده شده و علاوه بر صرفه اقتصادی می توانید به صورت کاملا هدفمند و تجربی از این آموزش ها بهرمند شوید.

برای شروع این ویدئو رو مشاهده کنید. بعد از اون می تونید آموزش تمامی قسمت های مورد نیازی که در این ویدئو معرفی شده رو در سربرگ “محصولات” جست و جو کرده و دریافت نمایید.

مطالبی که باید برای طراح شدن فرا بگیرید: